Deathania II
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reeglid

Go down

Reeglid Empty Reeglid

Post by Lord Voldemort Thu Jun 25, 2009 11:39 pm

Suuremjaolt kõike te juba teate. Nagunii....
Topeltpostid keelatud
Varikontod lubatud
Ei pea olema oma tegelasega dp....
Ei anna enda ega teise nime üles!!!!!!!!

Nüüd erinevad asjad.....
Järgmisesse klassi saamiseks toimuvad iga kuu lõpus eksamid.
Siin koolis on ka lubatud armuda Very Happy (L)
OT:des võid olla sina ise... Ka mina olen hetkel OT-s Very Happy


Kaebusi on nelja sorti.
1) Rikub reegleid - Noh, on keelatud aladel jne
2) Ebareaalne - Eriti ei usu, et esimese klassi oma teeb perfekstse värvavõtme vms. Teavita!
3) Kirjutab teiste eest - Kasutaja võib kirjutada tegelase eest, keda pole foorumi kasutajana. Kuid mitte liialt kahekõnesid vms. Ok - Ralf tügis läbi kamba Interficiolasi. Vale - "Mis su nimi on?" küsis ralf kasutajalt keda regatud ple..... Kui kirjutad kellegi eest, kellel on siin kasutaja, siis looda, et sul on tema luba vms....
4) Ei sobi kokku kasutajakirjeldusega - inimese huvides on nt jalgpall aga kriblab ise, et ta vihkab jalkat..... Ta peab siis ka lisama, et ta valetas.... Ning palun olge mõndades ainetes ka äpud... Ning neis mis teil on tugevad ei ole te perfektsed.


Ma tahaks väga saada siia automaatset Cash, Shop ja Bank Modi. See oleks sama, mis eelmise Deathi pank ja raha jms, aga ainus vahe on see, et need oleks kõik automaatselt.


JA MA EI TAHA KUULATA, ET TE OLETE MIGNI ERILINE ASI ILMA MINU LOATA!!!!! KUI SEDA POLE JA TE HAKKATE MIDAGI TEGEMA, SIIS MA KEELAN KINDLASTI NING TE EI SATU JUST ERITI HEASSE NIMEKIRJA MINU SILMIS!!!!!
Lord Voldemort
Lord Voldemort
Must Isand

Posts : 14
Join date : 2009-06-25
Location : Deathania

Tegelasest
Hüüdnimi: You-know-who/He-who-must-not-be-named
Veri: Segavereline
Võlukepp: Leedripuu, võitmatu

https://deathania2.rpg-board.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum