Deathania II
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Story

Go down

Story Empty Story

Post by Lord Voldemort Thu Jun 25, 2009 11:49 pm

Te olete kõik lugenut Potteri viimast osa.
""Ma arvasin, et ta tuleb," ütles Voldemort kõrge selge häälega, pilk loitvatel leekidel. "Ma ootasin, et ta tuleb."
Keegi ei öelnud midagi. Paistis, et nad kartsid niisama palju nagu Harry, kelle süda peksis nüüd vastu roideid, nagu oleks see otsustanud pääseda kehast, mida Harry kõrvale heitma hakkas. Ta käed higistasid, kui ta nähtamatuks tegeva mantli kkõrvale heitis ja selle koos võlukepiga rüü alla toppis. Ta ei tahtnud, et tal tekiks kiusatus võidelda.
"Nagu näib, ma... eksisin," ütles Voldemort
"Ei eksinud."
[...]
Voldemort oli võlukepi tõstnud. Ta pea oli ikka veel viltu nagu uudishimulikul lapsel, kes mõtleb, mis saab siis, kui ta jätkab. Harry vastas punaste silmade pilgule ja tahtis, et see juhtuks nüüd, kiiresti, kuni ta suudab veel seista, enne kui ta kontrolli kaotab, enne kui ta oma hirmu reedab...
Ta nägi suu liikumist ja rohelise valguse sähvatust ning kõik kadus."

Need, kes pole lugenud, jätke veidi teksti vahele.
Potter pidi surema, kuid paljude juhuste tõttu, see nii ei juhtunud. Meie loos, on aga nii, et see on juhtunud ja Voldemort on võimul.
Lugege siit edasi ^^Mugud on teadlikud võluritest ja on sunnitud nende alamateks. Sopaverelised võitlesid endale õiguse võlukeppide üle, kuid nad on elulõpuni taganaerdud. Potter hävitati 15 aastat tagasi ja samas kohas jäi ka meie eelmine foorum pooleli.
Lord Voldemort
Lord Voldemort
Must Isand

Posts : 14
Join date : 2009-06-25
Location : Deathania

Tegelasest
Hüüdnimi: You-know-who/He-who-must-not-be-named
Veri: Segavereline
Võlukepp: Leedripuu, võitmatu

https://deathania2.rpg-board.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum